Сандаче за чевли РАН
  • Сандаче за чевли РАН
  • Сандаче за чевли РАН

Сандаче за чевли РАН

3.900 ден.4.900 ден.
Димензии: Д: 106 cm  x  Ш: 32 cm  x  В: 51 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12810
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 106 x 32 х 51 cm
  • Боја: Бела
  • Изработка: Сандаче за чевли изработено од високо квалитетна иверка. На дното има отворени полици. На врвот е клупа, тапацирана со бела еко кожа. Врвот може да се отвори. Под горниот дел има дополнителен простор за складирање за чување капачиња, влечки, капи...
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Сандаче за чевли РАН Димензии: 106 x 32 х 51 cm Боја: Бела Изработка: Сандаче за чевли изработено од високо квалитетна иверка. На дното има отворени полици. На врвот е клупа, тапацирана со бела еко кожа. Врвот може да се отвори. Под горниот дел има дополнителен простор за складирање за чување капачиња, влечки, капи... *Производот се испорачува немонтиран. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, дост.. Category: Product #: 12810 Regular price: 3.900 ден. 3.900 Available from: Мебел - Ви