ТВ комода ШЕЛБИ
  • ТВ комода ШЕЛБИ

ТВ комода ШЕЛБИ

15.900 ден.
Димензии: Д: 180 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 45 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12814
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 180 х 40 х 45 cm
  • Боја: Бела
  • Изработка: ТВ комода изработена во интересен и модерен дизајн од медијапан лакиран во бела боја со висок сјај. Комодата има 2 фиоки и полица. Врвот е изработен од калено стакло со дебелина од 8мм.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Бесплатна испорака.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви ТВ комода ШЕЛБИ Димензии: 180 х 40 х 45 cm Боја: Бела Изработка: ТВ комода изработена во интересен и модерен дизајн од медијапан лакиран во бела боја со висок сјај. Комодата има 2 фиоки и полица. Врвот е изработен од калено стакло со дебелина од 8мм. *Производот се испорачува немонтиран. Бесплатна испорака. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Произво.. Category: Product #: 12814 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви