ДУШЕК 160Х200 ЕРГО МЕМОРИ

23.900 ден

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 21 cm Степен на цврстина: Мек Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3 – Вата – Ретекс – платно 2. Мемори – пена со дебелина од 4 cm и густина 55 kg/m3 3. Високоотпорен HR сунѓер со дебелина од 16 cm и густина 35 kg/m3 4. Рачки со вентилациони отвори Опис: Душек изработен со користење на супер квалитетна мемори пена и HR сунѓер. Внимателно дизајниран да му обезбеди на целото ваше тело оптимална поддршка, комфорт и целосно прилагодување на вашите контури со што придонесува за релаксирано спиење.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК 160Х200 ЕРГО МЕМОРИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби