ДУШЕК 160х200 ПРЕМИУМ

24.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

SHARE

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 32 cm Степен на цврстина: Среден / Мек Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно 2. Сунѓер HR-35 – 5cm (во над душек) 3. Сунѓер Т-25 – 1 cm 4. Сунѓер Т-30 – 3 cm 5. Филц 850 г/м2 6. Покет федери (обиколени со сунѓер С-20, деб 8,5 cm) 7. Филц 850 г/м2 8. Штепувана обвивка Опис: Душек со исклучителна удобност и изразени ортопедски својства. Се изработува со користење на квалитетен сунѓер, кој помага за држење на целото тело во природна положба и правилна позиција на вашиот грб. Основната карактеристика на овој душек е комфорот при спиењето, затоа што телото зазема перфектно природна положба во рамената, рбетот и нозете и сето тоа придонесува за подобро функционирање на крвотокот и беспрекорно добар сон.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК 160х200 ПРЕМИУМ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби