ДУШЕК 90Х190 ДЕЛУКС 28цм

11.900 ден

НА ЗАЛИХА

14 на залиха

Шифра: 1785 Категорија: Салон:
Бренд: Allegro
Allegro
SHARE

Опис

Димензии: 90 х 190 cm Висина на душек: 28 cm Степен на цврстина: Среден / Мек Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3 – Вата – Ретекс – платно 2. HR сунѓер со дебелина од 10 cm и густина 35 kg/m3 3. Филц 4. Жичано јадро со дебелина од 14 cm 5. Филц 6. Странично поставен сунѓер со густина 20 kg/m3 7. Рачки со вентилациони отвори Опис: Душек дизајниран да ги задоволи очекувањата на современиот човек и неговата потреба од релаксирано спиење и одмор од динамичниот и напорен ден. Изработен е од комбинација на високо отпорен сунѓер и жичано јадро, кое го прави душекот особено мек и ортопедски. Препорачано за луѓе кои се грижат за своето здравје и го ценат релаксираното спиење.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК 90Х190 ДЕЛУКС 28цм”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби