ДУШЕК АЛЕГРО КОТОН ЛАТЕКС 180Х200

41.900 ден

На залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13935 Категорија: Салон: ,
Бренд: Allegro
Allegro
SHARE

Опис

Димензии: 180 х 200 cm Висина на душек: 29 cm Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Латекс сунѓер со дебелина 2 cm – Сунѓер со дебелина 3 cm и густина 28 kg/m3 2. Сунѓер за меѓуслојна поддршка 3. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 4. ‘POCKET’ со висина од 18 cm 5. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 6. Странично поставен сунѓер – Roll Pack пакување Опис: Горните слоеви од латекс со одлична еластичност му овозможуваат на душекот пријатно да се усогласи со секоја форма на телото. Моделот на дупчињата на латексот резултира со супериорен проток на воздух кој останува температурно неутрален додека спиете за оптимална температура за спиење.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО КОТОН ЛАТЕКС 180Х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби