ДУШЕК АЛЕГРО МАЈБАХ 160Х200

37.900 ден

На залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13932 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Allegro
Allegro
SHARE

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 31 cm Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – ВИСКО сунѓер со дебелина 4 cm – Сунѓер со дебелина 3 cm и густина 28 kg/m3 2. Сунѓер за меѓуслојна поддршка 3. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 4. ‘POCKET’ со висина од 18 cm 5. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 6. Странично поставен сунѓер – Roll Pack пакување Опис: Душек произведен со напредни технологии за душеци, се комбинира со Visco пена и хипер пената кои ги спречуваат вашите болки. Давајќи ви здрав сон овој душек ја одржува својата форма долги години.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО МАЈБАХ 160Х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби