ДУШЕК АЛЕГРО МУН 160Х200 ТОП ЦЕНА

24.900 ден

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 32 cm Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно (црно) – Вата – Visco сунѓер со дебелина 1,5 cm – Сунѓер со дебелина 1,5 cm – Ретекс – платно 2. Супер тврд сунѓер со дебелина од 4 3. Тврд сунѓер со дебелина од 2 cm 4. ‘POCKET’ со висина од 20 cm со метална рамка 5. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Вата – Сунѓер со дебелина 0,8 cm – Ретекс – платно 6. Странично поставен сунѓер со дебелина од 8 cm 7. Рачки Опис: Душек изработен со користење на супер квалитетен Visco сунѓер и џебно јадро. Ви овозможува мирен сон во удобност на чиста волна, релаксирање и зголемување на квалитетот на спиењето.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО МУН 160Х200 ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби