ДУШЕК АЛЕГРО ВИСКО РЕЛАКС 180Х200

28.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 11397 Категорија: Салон:
Бренд: Allegro
Allegro
SHARE

Опис

Димензии: 180 х 200 cm Висина на душек: 29 cm Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Вата – Сунѓер со дебелина 0,8 cm – Ретекс – платно 2. Мемори – пена со дебелина од 4 cm 3. Супер тврд сунѓер со дебелина од 2 cm 4. ‘POCKET’ со висина од 18 cm со метална рамка 5. Супер тврд сунѓер со дебелина од 2 cm 6. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Вата – Сунѓер со дебелина 0,8 cm – Ретекс – платно 7. Странично поставен сунѓер со дебелина од 8 cm 8. Рачки Опис: Душек изработен со користење на супер квалитетна мемори пена и џебно јадро. Релаксирачко дејство, го подобрува метаболизмот и ефикасно ја распределува телесната тежина.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО ВИСКО РЕЛАКС 180Х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби