НАДДУШЕК АЛЕГРО ВИСКО 160Х200

6.300 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на наддушек: 5 cm Изработка: 1. Штепувана навлака составена од: – квалитетен микрофибер 85 gsm (горен дел) – полнета со празни и гладки влакна од полиестер 100 gsm – квалитетен микрофибер 35 gsm (долен дел) – штеп во форма на бранови – патент на двете страни 2. Сунѓер HR 3028 од 2 cm 3. Мемори пена од 1 cm

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “НАДДУШЕК АЛЕГРО ВИСКО 160Х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби