АГ АЛИКАНТЕ ДЕСНА (БАРИ)

36.900 ден

2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15019 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 242 х 170 х 75 cm Боја: Темно кафена Изработка: Аголна гарнитура изработена од висококвалитетен штоф, метални ногари, со механизам за спиење и дополнителен простор за складирање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ АЛИКАНТЕ ДЕСНА (БАРИ)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби