АГ АВАНТИ ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###

50.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 10756 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 260 х 225 cm
3-тросед: L 165 х W 92 х H 77-97 cm
2-двосед: L 225 х W 98 х H 77-97 cm
Височина на седиште: 45 cm
Длабочина на седиште: 55 cm
Димензија за спиење: 130 х 190 cm
Бои/Дезени:
– Ф-351 (излог)
– Ф-357
– ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА
– ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА
Начин на комбинирање на бои: /
Број на бои: Еднобојна
Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm
Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно
Наслон: Сунгер С-25, деб. 11 cm обликуван
Подлога под наслон: Нееластична гуртна за наслон
Механизам на тросед: Метален едноделен механизам
Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 6 cm
Механизам на двосед: Механизам за подигање
Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm
Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ АВАНТИ ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби