АГ АВАНТИ ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###

50.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Ф-372С
Ф-372С
Ф-411
Ф-411
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 260 х 225 cm 3-тросед: L 165 х W 92 х H 77-97 cm 2-двосед: L 225 х W 98 х H 77-97 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензија за спиење: 130 х 190 cm Бои/Дезени: – Ф-415 (излог) – Ф-411 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Сунгер С-25, деб. 11 cm обликуван Подлога под наслон: Нееластична гуртна за наслон Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 6 cm Механизам на двосед: Механизам за подигање Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ АВАНТИ ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби