АГ ФУЕГО ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###

33.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 14915 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 260 х 175 cm 3-тросед: L 155 х W 92 х H 76-90 cm 2-двосед: L 175 х W 105 х H 76-90 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 55 / 85 cm Димензија за спиење: 125 х 220 cm Бои/Дезени: – И-19 – И-25 (излог) – ИЗБОР ОД СИТЕ (Ф) ПЛАТНА Комбинирање: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над еластична гуртна памучно платно Наслон: Перници, полнети со дробен сунѓер Подлога под наслон: Лесонит Механизам: Спуштање наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ФУЕГО ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian