АГ КАПРИСА СЕРИЈА ###

30.900 ден

5 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 265 х 185 cm 3-тросед: L 150 х W 105 х H 100 cm 2-двосед: L 185 х W 115 х H 100 cm Височина на седиште: 51 cm Длабочина на седиште: 50 Димензија за спиење: 118 х 222 cm Бои/Дезени: – ПР-15 – ПР-26 – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: / Комбинирање: / Број на бои: Двобојна Седиште: Језгро со вис. 10 cm + Сунѓер Т-25, деб. 3 cm Подлога под седиште: Шпер Наслон: Језгро со вис. 10 cm + Сунѓер Т-25, деб. 3 cm Подлога под наслон: Шпер Механизам на тросед: Клик-Клак механизам Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ КАПРИСА СЕРИЈА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби