АГ КОМО 1 ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###

42.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 11227 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 293 х 220 cm 3-тросед: L 205 х W 91 х H 94cm 2-двосед: L 220 х W 91 х H 94 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензија за спиење: 140 х 240 cm Бои/Дезени: – Ф-422 (излог) – Ф-428/Ф-419 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: СИТЕ ПЕРНИЦИ, СЕДИШТЕ И СТРАНИЦА / СЕ ОСТАНАТО И ВРВЦИ НА СЕДИШТЕ И ПЕРНИЦИ Комбинирање: платно-платно/платно-кожа Број на бои: Еднобојна или Двобојна Седиште: Сунѓер T-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: ?? Наслон: ?? Подлога под наслон: ?? Механизам на тросед: Спуштање наслон Ногари: ?? *ОВА Е ЗАМЕНСКИ ИДЕНТ ЗА АГ КОМО ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ### (11027)

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ КОМО 1 ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби