АГ КОМО 1 ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###

41.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 293 х 220 cm 3-тросед: L 205 х W 91 х H 94cm 2-двосед: L 220 х W 91 х H 94 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензија за спиење: 140 х 240 cm Бои/Дезени: – Ф-421,Ф-422(заменско) (излог) – Ф-428 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: СИТЕ ПЕРНИЦИ, СЕДИШТЕ И СТРАНИЦА / СЕ ОСТАНАТО И ВРВЦИ НА СЕДИШТЕ И ПЕРНИЦИ Комбинирање: платно-платно/платно-кожа Број на бои: Еднобојна или Двобојна Седиште: Сунѓер T-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: ?? Наслон: ?? Подлога под наслон: ?? Механизам на тросед: Спуштање наслон Ногари: ?? *ОВА Е ЗАМЕНСКИ ИДЕНТ ЗА АГ КОМО ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ### (11026)

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ КОМО 1 ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби