АГ КОМО ЛЕВА ПРОМО

39.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13365 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 293 х 220 cm 3-тросед: L 205 х W 91 х H 94cm 2-двосед: L 220 х W 91 х H 94 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензија за спиење: 140 х 240 cm Бои/Дезени: – СИТЕ ПЛАТНА ОД ПР – СП-30 – СП-35 – С-258 – С-336 – С-339 -Ф-225 Распоред на сериски броеви: СИТЕ ПЕРНИЦИ, СЕДИШТЕ И СТРАНИЦА / СЕ ОСТАНАТО И ВРВЦИ НА СЕДИШТЕ И ПЕРНИЦИ Комбинирање: платно-платно/платно-кожа Број на бои: Еднобојна или Двобојна Седиште: Сунѓер T-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: ?? Наслон: ?? Подлога под наслон: ?? Механизам на тросед: Спуштање наслон Ногари: ??

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ КОМО ЛЕВА ПРОМО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби