АГ ЛАНА СЕРИЈА ###

27.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 245 x 165 cm 3-тросед: L 153 x W 93 x H 74 / 85 cm 2-двосед: L 163 x W 93 x H 74 / 85 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 50 / 70 cm Димензии за спиење: 145 x 200 cm Бои/Дезени: – ПР-15 – ПР-17 – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: 1-СЕДИШТА, ГРБ, СТРАНИЦИ / 2-ПЕРНИЦИ И ЛАЈСНА НА МАСКА КУТИЈА Комбинирање: / Број на бои: Двобојна Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер Подлога под наслон: Лесонит Механизам на тросед: Метален, едноделен Механизам на двосед: Мех. за подигање Ногари: Пластични, кружни, вис. 5 cm

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ЛАНА СЕРИЈА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби