АГ МАНГО ЛЕВА ИЗБОР БОЈА

46.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12378 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 252 х 180 х 94 cm 3-тросед: L 154 х W 107 х H 73-92 cm 2-двосед: L 180 х W 105 х H 77-94 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 61 cm Димензија за спиење: 130 х 220 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер С-25, деб. 8 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: С-25 Механизам на двосед: Механизам за подигање, дополнителен простор за складирање Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МАНГО ЛЕВА ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби