АГ МИКА ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###

37.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 10143 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 260 х 190 cm 3-тросед: L 175 х W 100 х H 91 cm 2-двосед: L 190 х W 74 х H 91 cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште: 50 / 77 cm Димензија за спиење: 145 х 240 cm Бои/Дезени: – Ф-428/Ф-419 (заменско)(излог) – Ф-422 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Комбинирање: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер Т-30, деб. 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Полнење со дробен сунѓер Механизам на тросед: Спуштање наслон Ногари: Дрвена, конусна

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МИКА ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби