АГ МИНИ МОРГАН ЛЕВА ПРОМО

38.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13544 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 270 х 175 х 78-92 cm 3-тросед: L 165 х W 88 х H 78-92 cm 2-двосед: L 175 х W 105 х H 78-92 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 55 / 105 cm Димензија за спиење: 130 х 215 cm Бои/Дезени: – СИТЕ ПЛАТНА ОД ПР – СП-30 – СП-35 – С-258 – С-336 – С-339 -Ф-225 Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунгер С-25, деб. 11 cm, обликуван Подлога под наслон: Нееластична гуртна за наслон Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 6 cm ? Механизам на двосед: Механизам за подигање Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Ногари: Никел

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МИНИ МОРГАН ЛЕВА ПРОМО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби