АГ МОНА ДЕСНА ПРОМО

46.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

ПР-05
ПР-05
ПР-05 ПР-06
ПР-05 ПР-06
ПР-06 ПР-01
ПР-06 ПР-01
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 300 х 260 cm 3-тросед: L 225 х W 85 х H 84 cm 2-двосед: L 265 х W 85 х H 84 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензија за спиење: 140 х 200 cm Бои/Дезени: – СИТЕ ПЛАТНА ОД ПР Распоред на сериски броеви: СЕДИШТЕ, МАЛА ПЕРНИЦА,НАСЛОН / ОСНОВА, МАЛА ПЕРНИЦА Комбинирање: платно-платно/платно-кожа Број на бои: Еднобојна или Двобојна Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm Наслон: Сунгер T-21, обликуван Механизам на тросед: Метален дводелен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 6 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Ногари: Пластични

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МОНА ДЕСНА ПРОМО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби