АГ МОРГАН МЕБЕЛ-ВИ ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###

48.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 15055 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 260 х 214 х 78-92 cm 3-тросед: L 165 х W 90 х H 78-92 cm 2-двосед: L 214 х W 94 х H 78-92 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензија за спиење: 128 х 195 cm Бои/Дезени: – Ф-546 (излог) – Ф-513 Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунгер С-25, деб. 11 cm обликуван Подлога под наслон: Нееластична гуртна за наслон Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 6 cm Механизам на двосед: Механизам за подигање Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Ногари: Никел

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МОРГАН МЕБЕЛ-ВИ ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian