АГ РИМ ЛЕВ ИЗБОР БОЈА

42.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 14068 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 273 х 185 cm 3-тросед: L 153 х W 103 х H 95 cm 2-двосед: L 185 х W 120 х H 95 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 54 cm Димензија за спиење: 120 х 235 cm Бои/Дезени: СИТЕ Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници, полнети со дробен сунѓер и силиконска вата Механизам: Спуштање на наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ РИМ ЛЕВ ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби