АГ ТИЈАНА ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###

42.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 285 х 196 cm 3-тросед: L 185 х W 100 х H 90 cm 2-двосед: L 196 х W 100 х H 90 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензија за спиење: 125 х 200 cm Бои/Дезени: – Ф-434С / Ф-430С (учкор) (излог) – Ф-435С / Ф-430С (учкор) – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА * контра кедер/учкор – за гарнитури со светол дезен темна лента, за гарнитури со темен дезен светла лента (не може да се бира по сопствена желба). Комбинирање: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер T-35, деб. 10 cm Наслон: Сунгер СС-22, обликуван Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 7 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Механизам на двосед: Механизам за подигање (Простор за складирање) Ногари: Метални, никловани

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ТИЈАНА ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби