АГ ВИНИ ДЕСНА СЕРИЈА ###

33.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14448 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 310 х 202 cm 3-тросед: L 205 х W 100 х H 78 (100) cm 2-двосед: L 202 х W 108 х H 78 (100) cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 55 / 105 cm Димензија за спиење: 150 х 240 cm Бои/Дезени: – ПР-01 – ПР-04 – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА *Оваа серија ќе е без иверката на страницата Распоред на сериски броеви: ПЕТ ПЕРНИЦИ / ДВЕ ПЕРНИЦИ, СЕ ОСТАНАТО Комбинирање: / Број на бои: Еднобојна / Двобојна Седиште: Сунѓер Т-30, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Полнење со дробен сунѓер Подлога под наслон: Лесонит Механизам на тросед: Спуштање наслон Ногари: Пластични аголни и кружни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ВИНИ ДЕСНА СЕРИЈА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.