БАРСКИ СТОЛ ЕВАН 2

3.990 ден

НА ЗАЛИХА

29 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 44 x 41 x 95,5 cm Димензии на седечки дел: 43 x 28 cm Висина на седиштето: 62-83 см Боја: Светло сива Изработка: Барски стол прилагодлив за висина од 21 см со помош на рачка под седиштето. Основата на столот е кружна, обложена во црно. Столот има потпирач за нозе за дополнителна удобност. Седиштето и долниот дел на грбот се тапацирани со пена и еко кожа, што е ватиран во украсна шема. Максимален капацитет за тежина: 120 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ ЕВАН 2”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби