БАРСКИ СТОЛ Х-89

4.790 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии: 41 x 48 x 88-108 cm Димензии на седечки дел: 41 x 48 cm Висина на седиштето: 64-84 cm Боја: Сива Изработка: Барски стол изработен од висококвалитетен штоф. Висина на седиштето: 64-84 см.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ Х-89”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби