БАРСКИ СТОЛ Х-96

5.990 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии: 49 x 49 x 89 cm Димензии на седечки дел: 41 x 37 cm Висина на седиштето: 65 cm Боја: – Сива – Зелена Изработка: Барски стол изработен од висококвалитетен штоф со метални црни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ Х-96”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби