БАРСКИ СТОЛ ЛИНЕ 2

4.990 ден

43 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 40 x 48 x 89-110 cm Димензии на седечки дел: 39 x 35 cm Висина на седечки дел: 57-80 cm Издржливост: 120 kg Боја: – Крем – Црна – Кафена Изработка: Модерен Барски стол со прави линии, и подесувачка висина. Седечки и потпирачки дел изработен со еко-кожа. Метална основа

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ ЛИНЕ 2”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби