БАРСКИ СТОЛ РОБИН 2

4.990 ден

Check 62 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 45 x 48 x 84-105 cm Димензии на седечки дел: 43 x 35 cm Висина на седиштето: 62-83 cm Боја: -Црна -Капучино -Бела Изработка: Барски стол изработен во еко кожа и хромирана ногара. Висина на седиштето: 62-83 см. макс. капацитет на тежина на седиштето: 100 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ РОБИН 2”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби