БАРСКИ СТОЛ ШЕРЛОК

6.190 ден

68 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 50 x 52 x 102 cm Димензии на седечки дел: 39 x 29 cm Висина на седиштето: 74 см Боја: – Жолта – Зелена – Кафена Изработка: Модерен барски стол со модерен дизајн. Тапациран е со квалитетна ткаенина, достапна во три бои, зелена, жолта и кафеава. Потпирачите за раце и седиштете се со дебелина од 6 см со метал и пена внатре, ви овозможува удобно седење. Основата со дебелина од 1,2 см е изработена од метал црна боја. Макс капацитет на тежина е 120 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ ШЕРЛОК”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби