БАРСКИ СТОЛ ВАТСОН

6.990 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

АНТРАЦИТ-СВЕТЛО СИВА
АНТРАЦИТ-СВЕТЛО СИВА
Избриши
Шифра: 14290 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 53 x 51 x 102 cm Висина на седечки дел: 75 cm Боја: Сива Изработка: Елегантен барски стол изработен во штоф и црни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ ВАТСОН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби