БИБЛИОТЕКА БОН 40СМ

5.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13009 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 40 x 31 x 183 cm Боја: Орев со Црна Изработка: Библиотека изработена од иверка во Орев воја и Црна метална конструкција.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА БОН 40СМ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби