БИБЛИОТЕКА ДУЊА (ФР-9691)

8.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 100 x 30 x 114 cm Боја: Орев со Црна Изработка: Уникатно парче мебел прилагодливо за секоја просторија

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА ДУЊА (ФР-9691)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби