БИФЕ БОТАН ПЛУС – ОНЛАЈН

18.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14578 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

217 x 41,5 x 90,5 cm

БОЈА

Бела сјај со сив бетон

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Оваа колекција внесува убавина и хармонија во вашиот дом, што е суштината на најдобриот минимализам. Практичноста на отворање и затворање ја гарантира системот „push to open“ – вратите се отвораат со едноставно притискање

ПРЕДНОСТИ

Вклучен PUSH механизам

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ БОТАН ПЛУС – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби