БИФЕ ЕЛЗАН ГОЛЕМО

14.900 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

Шифра: 14632 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 179.5 x 41,5 x 82,5 cm Боја: Бела Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка со бела сјај фолија. Едноставна модерна колекција која одлично ќе се вклопи во минималистички ентиериер.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

179.5 x 41,5 x 82,5 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Бифе изработено од висококвалитетна иверка со бела сјај фолија. Едноставна модерна колекција која одлично ќе се вклопи во минималистички ентиериер.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ЕЛЗАН ГОЛЕМО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби