БИФЕ ЕНКАНТО

20.900 ден

НА ЗАЛИХА

17 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 173,3 x 45 x 93,6 cm Боја: Бел Бор Материјал: Класичниот, но истовремено и исклучително елегантен дизајн на бифето Encanto дефинитивно ќе и дадат поинаков изглед на вашата дневна соба. Бифето се состои од два пространи плакари и четири фиоки. Фронтовите и декоративните елементи се изработени од МДФ. Рачките се метални, имаат изглед на патинирано сребро.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ЕНКАНТО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби