БИФЕ ГЕЛУЗА

8.999 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 155 x 42 x 81 cm Боја: Даб со црна (како на сликата) Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка. Со својот рустикален, модерен шарм во бучен даб декор и црна боја, бифето одлично ќе се вклопи во вашата дневна соба, ходник или спална соба.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ГЕЛУЗА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби