БИФЕ ХАЈ РОК – ОНЛАЈН

10.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14772 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

186 x 40 x 85 cm

БОЈА

Даб ривиера со црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Оваа колекција мебел во индустриски стил чија оригиналност ќе го привлече сечие внимание. Мебелот е украсен со црни метални рачки и ногарки кои даваат чувство во стил на мансарда.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ХАЈ РОК – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби