БИФЕ ИКОЛИ 120 ЦМ СО 2 ФИОКИ

5.490 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14275 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 120 x 31 x 81 cm Боја: Бела со кафена Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Ова бифе е идеално решение како дополнителен мебел за складирање, како во спалната така и во ходник, трпезарија, дневна или детска соба. Се состои од пространа преграда, и има две помали функционални фиоки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

119,5 x 31,5 x 81,5 cm

БОЈА

Бела со артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Ова бифе е идеално решение како дополнителен мебел за складирање, како во спалната така и во ходник, трпезарија, дневна или детска соба. Се состои од пространа преграда, и има две помали функционални фиоки.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ИКОЛИ 120 ЦМ СО 2 ФИОКИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби