БИФЕ КОКО

11.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 14966 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 160 x 42 x 80 cm Боја: Бела со масима дарк Изработка: Бифе изработено во висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм бела мазна со масима дарк. Со три фиоки и две вратички

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ КОКО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian