БИФЕ КОРДОБА 2 ТОП ЦЕНА

8.900 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 141 x 42 x 85 cm Боја: Каноне со антрацит Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка од 18мм, четири фиоки и три вратички.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ КОРДОБА 2 ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби