БИФЕ НАГОРЕ

14.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 175,5 х 41 x 87 cm Боја: Сив Даб Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка, со три вратички и една фиока цо црни рачки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ НАГОРЕ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби