БИФЕ ПОКО

14.600 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 121 x 42 x 83 cm Боја: Крем Изработка: Бифе изработено во видливи делови медијапан со фолија крем мат, внатрешен дел иверица артисан, со механизам на отварање на допир.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ПОКО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби