БИФЕ РИНГО ЗЛАТЕН ЈАСЕН

15.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 13 на залиха

Шифра: 15255 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 150 х 85 х 42 cm Боја: Каноне со фолија златен јасен Израбтока: Бифе изработено во костур иверица каноне и лице фолија златен јасен, со врати комбинирани со стаклено лице и стаклени полици. Вклучено лед осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ РИНГО ЗЛАТЕН ЈАСЕН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби