БИФЕ ТИЦИАНО ТОП ЦЕНА

16.900 ден

НА ЗАЛИХА

12 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 193,4 x 43,5 x 91,4 cm Боја: Крем Сјај МДФ лице со Антик Даб Материјал:Бифе изработено од медијапан(лице) и висококвалитетна иверка(корпус), со вградено лед осветлување и три вратички

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ТИЦИАНО ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби