БИРО ЕРИАДУ ГОЛЕМО АРТИСАН – ОНЛАЈН

10.590 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14768 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

173 x 152 x 116 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Секцијата вклучува биро и библиотека

БОЈА

Бела со артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Секција од биро и полици изработена од висококвалитетна иверка. Секцијата може да се монтира и лево и десно

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИРО ЕРИАДУ ГОЛЕМО АРТИСАН – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби