БИРО КОМБИНО 110 СМ

6.990 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 110 x 60 x 76,3 cm Боја Лице: Сонома Даб со Венге Боја Костур: Сонома Даб со Денвер Даб Изработка: Биро изработено од медијапан (лице) и иверка корпус.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИРО КОМБИНО 110 СМ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби